TISK

Tvářecí stroje pro kovy a plasty

Univerzální hydraulické lisy CBA


Hydraulický lis CBA 200 s uzavírací silou 2000 kN určený k lisování termoplastů.


Hydraulický lis CBA 200 s uzavírací silou 2000 kN určený k lisování termoplastů.

Lisy řady CBA jsou univerzální hydraulické lisy čtyřsloupové konstrukce s poloautomatickým nebo automatickým řízením. Hodí se především pro lisování plastickýh hmot nebo pro tváření plechů za studena. Flexibilní koncepce umožňuje rozsáhlé úpravy, modifikace a rozšíření. Uzavírací síla modelů řady CBA se pohybuje v rozmezí 1000 až 5000 kN. Lisy jsou schopny dosáhnout rychlostí až do 100 mm/s.

Hydraulické lisy CDC

Lisy řady CDC jsou hydraulické lisy s otevřeným rámem "tvaru C". Hodí se zejména pro plošné tváření plechových dílů, ohýbání, prostřihování nebo montážní práce. Ve zvláštním provedení je možno lisy používat taktéž k rovnání nebo ohraňování. Lisovací síla se u modelů řady CDC pohybuje od 300 do 1200 kN.


Lis CDC 100-S1 určený k rovnání trubek a tyčí.


Lis CDC 40 určený pro lisování plechových dílů.

Ostřihovací lisy OL

Ostřihovací hydraulické lisy s ostřihovací sílou 157, 280 nebo 512 kN jsou určeny pro odstraňování otřepů jednotlivých tlakových odlitků nebo celých sad se vtokem, pomocí řezů, děrovadel a jejich kombinací s odpruženými částicemi.

Ostřihovací lis OL 51

Ostřihovací lis OL 28

Univerzální hydraulické lisy CBR

Vizualizace lisu CBR 500.

Vizualizace lisu CBR 500

Univerzální hydraulické lisy CBR jsou obdobou lisů CBA od kterých se liší rámovou konstrukcí rámu. Lisy jsou vhodné především k tváření plechů za studena nebo lisování termoplastů, termosetů a podobné aplikace. Rozměry a parametry lisů jsou řešeny s každým zákazníkem individuálně.