TISK

Rakovnické tvářecí stroje s.r.o.

Společnost Rakovnické tvářecí stroje s.r.o. zahájila svoji činnost v roce 1999. Navázala tak na tradici bývalého podniku TOS Rakovník, jehož výroba byla zaměřena na tlakové licí stroje, vstřikovací lisy na plastické hmoty a gumu a hydraulické prvky a agregáty. Po zakoupení části výrobního areálu zaniklého podniku TOS Rakovník společnost úspěšně převzala tuto výrobu a dále ji rozšířila o nový sortiment hydraulických lisů pro keramický, sklářský a zbrojní průmysl. Společnost je významným dodavatelem automatizovaných pracovišť lití odlitků z neželezných kovů pro automobilový a elektrotechnický průmyslu. Jedním z našich segmentů zájmu je výroba strojů pro různé technologie lití neželezných kovů - kokilové, nízkotlaké, vysokotlaké a nově také squeeze.

Naše společnost je schopna pro Vás navrhnout a vyrobit různá příslušenství k automatizovaným nebo poloautomatizovaným linkám licích strojů, jako je vyvážecí zařízení odlitků po odstřihu včetně ošetření nástroje, dále pak dopravníky těžkých forem k založení do vstřikovacího stroje na plasty, a jiná manipulační a pomocná zařízení v oboru lití kovů a lisování plastů. Společnost vlastní ochrannou známku „TOS Rakovník“.

Naše nabídka se neomezuje jen na výrobu a dodávky nových zařízení , ale jsme Vám schopni nabídnout kompletní servis a modernizace veškerých výrobků vyráběných nejen pod známkou TOS Rakovník, ale i konkurenčních výrobců tlakových licích strojů např. Vihorlat Snina.

Věříme, že naše společnost s více jak 100 letou tradicí bude schopna vyhovět Vašim požadavkům. Jsme připraveni s našimi zákazníky zlepšovat a prohlubovat naši obchodní spolupráci.

Díky našim strojům s Vámi „Přetváříme svět“