TISK

Dílenské a montážní lisy CDCR, CDMR a CDSR

Dílenský lis CDCR 13

Dílenské lisy mají v naší firmě dlouho tradici a v současnosti je nabízíme široké paletě konstrukčních provedení, rozměrů lisovacích sil. Vyznačují se jednoduchým ovládáním, vysokou provozní spolehlivostí a minimálními požadavky na údržbu. Uplatnění nacházejí v opravárenských, údržbářských ale i výrobních provozech. Podle konstrukce rámu se dělí na řadu CDCR, CDMR a CDSR. Společným znakem lisů všech řad je jednoduchý hydraulický agregát, rychlosti do 30 mm/s a možnost ručního nebo nožního ovládání.

Příklady využití dílenských strojů


Popis jednotlivých konstrukčních provedení

Řada CDCR

CDCR jsou lisy s otevřeným svařovaným rámem tvaru C. Jejich hlavní výhodou je možnost zakládání rozměrných dílců a velká variabilita co se týče použití nejrůznějších nástrojů, prizmat a přípravků. Lisovací síla se pohybuje od 80 kN do 300 kN a zdvih 200 až 300 mm.

Řada CDMR

Lisy CDMR mají montovaný rám tvaru H se stavitelnými příčníky. Nabízíme modely s lisovací silou až 2000 kN a maximálním otevřením až 1500 mm. Průchod lisem 500 až 1200 mm. Hydraulický agregát je umístěn na boku rámu.

Řada CDSR

Lisy CDSR mají uzavřený svařovaný rám tvaru O. Lisovací síly se pohybují od 80 do 300 kN. Maximální otevření až 500 mm. Průchod rámem 500 až 700 mm.

V naší firmě se zabýváme každým zákazníkem individuálně a výše uvedené údaje mají pouze informativní charakter. Jsme připraveni nabídnout lis přesně podle požadavků jakéhokoli zákazníka.