TISK

Dílenské a montážní lisy

Horizontální hydraulické lisy DLH

Lisy řady DLH jsou horizontální hydraulické lisy čtyřsloupové kostrukce. Hodí se zejména pro montážní práce, pro které jsou prvotně určeny.

Lis má dvě desky; pevnou a posuvnou. V pevné desce je vlastní lisovací válec. Pohyblivá deska je uložena v kluzném vedení a je možno ji přestavovat dle potřeby. Řízení lisu obstarává jednoduché PLC, na kterém se dají monitorovat a nastavovat základní parametry lisování. Posuv pohyblivé desky je možno řešit buď přísuvovými válci, nebo maticemi a závity na sloupech. Ve zvláštním provedení může mít lis sloupy čtvercového průřezu.

Horizontální montážní lis DLH500

Horizontální montážní lis DLH500

Dílenské hydraulické lisy

Dílenské lisy mají v naší firmě dlouho tradici a v současnosti je nabízíme široké paletě konstrukčních provedení, rozměrů lisovacích sil. Vyznačují se jednoduchým ovládáním, vysokou provozní spolehlivostí a minimálními požadavky na údržbu.

Lisy se dělí podle konstrukce rámu na:

K lisům je dodávána sada standardních nástrojů.

Dílenský lis typu CDCR se silou 130 kN

Dílenský lis typu CDCR se silou 330 kN

Rovnací hydraulické lisy CDC

Rovnací lisy CDC vycházejí ze standardních lisů řady CDC, jsou však vybaveny rovnacím stolem a jednoduchým řízením. Jedná se o nástupce lisů CDC30, které byly v naší společnosti vyráběny od padesátých let dvacátého století a získaly si mnoho zákazníků nejen v bývalém československu, ale i v zahraničí.

Modely CDC30-S1 a CDC50-S1 jsou vybaveny rovacími stoly o rozměrech 300x1500 mm a pro upínání nástrojů slouží T-drážky ve stole a otvor o průměru 40 mm v pístnici. Model CDC100-S1 má horní a dolní stůl, které jsou oba opatřeny T-drážkami. Na spodní stůl pak lze upevnit dodatečný rovnací stůl v délce až šesti metrů.

Rovnací hydraulický lis CDC30-S1

Rovnací hydraulický lis CDC50-S1

Univerzální hydraulické lisy CBA

Lisy řady CBA jsou univerzální hydraulické lisy čtyřsloupové konstrukce s poloautomatickým nebo automatickým řízením. Hodí se především pro lisování plastickýh hmot neho pro tváření plechů za studena. Flexibilní koncepce umožňuje rozsáhlé úpravy, modifikace a rozšíření. Uzavírací síla modelů řady CBA se pohybuje v rozmezí 400 až 12 000 kN. Lisy dosahují rychlostí až 300 mm/s.

Hydraulický lis CBA 200 s uzavírací silou 2000 kN určený k lisování termoplastů.

Hydraulický lis CBA 200 s uzavírací silou 2000 kN určený k lisování termoplastů.